Náš Ondra Dvořák 3. v republice

Krásné 3. místo obsadil včera náš žák druhého ročníku oboru Nástrojař ONDŘEJ DVOŘÁK na celostátní soutěži České ručičky pod záštitou Cechu Kovo. Pořádání se zhostila Střední škola technická KOLOFÍK Opava. Soutěže se účastnilo 17 škol se svými žáky z různých koutů České republiky.

Na stupních vítězů byli:

1. místo PSS Letohrad

2.místo KOLOFÍK Opava

3.místo SŠSE Brno Trnkova

Žáci dostali hodnotné ceny jak od zástupců Moravskoslezského kraje, tak od sponzorských firem. Hlavní slovo měl na začátku i konci soutěže ředitel školy Kolofik Ing.Josef Vondál.

Velký dík patří za skvělou organizaci soutěže, včetně doprovodného programu, Mgr.Bruno Mrkvovi, zástupci ředitele pro odborný výcvik a Václavu Burdovi vedoucímu učiteli OV a celému jejich týmu.

Další gratulaci ke krásnému 3.místu a věcné dary obdržel dnes Ondřej Dvořák z rukou ředitele naší školy Ing.Romana Moliše a vedoucího učitele OV Petra Pavlíka za doprovodu učitele OV Bc.Karla Pytely, který Ondru na soutěž připravoval.

6.května se účastníme soutěže Zlatý Pilník 2024, kde se v loňském roce Ondra umístil také na třetím místě .Tak mu držme palce, ať se posune o stupně výš!

V. Kostka (UOV)

Další aktuality